milí návštevníci, klienti

Vitajte v Advokátskej kancelárii Štefanka partners

Advokátska kancelária Štefanka Partners poskytuje právne služby a právne poradenstvo od roku 2010.

Našim cieľom a základným poslaním je poskytovať klientom kvalitné, komplexné a efektívne právne služby a právne poradenstvo, pričom zohľadňujeme potreby konkrétneho klienta a jeho prípadu. Našou prednosťou je vysoká odborná úroveň, dôslednosť a individuálny prístup. Spoľahlivosť, diskrétnosť a flexibilita sú pre nás samozrejmosťou. Maximálna spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste.

Právne služby a právne poradenstvo poskytujeme v slovenskom, českom, anglickom a poľskom jazyku. V prípade potreby využívame služby externých prekladateľov s dlhodobými skúsenosťami.

Tím advokátskej kancelárie Štefanka partners

advokát | stefanka@stefankapartners.eu | +421 948 555 666

Dávid Štefanka

Absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia absolvoval stáž na právnom oddelení Úradu vysokého komisára OSN pre utečencov. Od roku 2006 pôsobil ako právny asistent a neskôr ako právnik v Národnej agentúre pre rozvoj malého a stredného podnikania (Slovak Business Agency).

Koncipientsku prax vykonával v rokoch 2007 až 2010 v advokátskej kancelárii JUDr. Stanislava Jakubčíka. Od roku 2010 poskytuje právne služby ako samostatný advokát, a to aj v anglickom a poľskom jazyku.

Mgr. Dávid Štefanka

Nebojte sa nás spýtať na čokoľvek

Konzultácia Vášho prípadu

kontaktujte nás s Vašim problémom a náš tím Vám vypracuje analýzu riešenia spolu s cenovou ponukou